Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola

Klašu vecāku sapulces 2017./2018. mācību gadā
  

1.-3. klasēm: otrdien, 19. septembrī plkst. 18:00;

4.-6. klasēm: trešdien,   20. septembrī plkst. 18:00;

7.-9. klasēm: ceturtdien,   21. septembrī plkst. 18:00.


“Rīgas satiksme” aicina vecākus līdz 8.septembrim www.eriga.lv aizpildīt pieteikumus Skolēna e kartei

“Rīgas satiksme” aicina 1., 5., 10.klašu, kā arī to bērnu vecākus, kuri šajā mācību gadā mainījuši izglītības iestādi un nav vēl noformējuši savām atvasēm Skolēna e karti, izdarīt to līdz 8.septembrim – aizpildot pieteikumu www.eriga.lv, tādējādi Skolēna e karti izglītības iestādē varēs saņemt līdz 15.septembrim.

 

Sīkāka informācija pieejama šeit->>

 

ISEC skolēna e-karte

 

 

 

Sīkāka informācija www.rigassatiksme.lv vai www.isic.lv

Skolēna e karte Rīgas skolās

Bezskaidras naudas norēķini ar Skolēna e karti Rīgas skolās

 

 

Kas jāzina par Skolēna e karti?

gif   Angļu valodas olimpiāde

angluval1 m angluval2 m

gif TDK "Atspolīte"

29.aprīļa vakarā “Arēnā Rīga” O.Kalpaka RTDP "Atspolīte" dunēja dejā savā pirmajā deju svētku lielkoncertā. Vienā ritmā, vienā elpā, vienā domā, vienā plūsmā ar 55 kolektīvu veselumu.


Kopības un svētku sajūta, kura veidojas esot "tur iekšā"- uz lielā deju laukuma vai Mežaparka Lielajā estrādē, izstāstīt nevar, tā ir jāpiedzīvo vismaz vienu reizi mūžā. Nu arī mūsējie to sajuta!


Tās ir emocijas, kuras dziļi, dziļi paliek dvēseles atmiņā un vēlas tikt piedzīvotas kādreiz atkal vēl, vai ne, mani draugi dziedātāji/dejotāji?


Paldies, sk. Laurai, ka tikai nieka trijos gados mūsu iesācēji ir izauguši līdz Laureātiem un drošā solī varēja veidot skaistus deju rakstus "Arēnā Rīga"!


Un paldies sk. Ilzei, Edītei, Unai un visiem tiem, kuri ļauj un palīdz "Atspolītei" būt!

Vecāku vārdā, Astra Zaļkalne 
 

 Citi izglītojamo sasniegumi ->>


gif Florbols
Latgales priekšpilsētas starpskolu sacensības florbolā

6.-7.klašu meitenēm
II.vieta

6.-7.klašu zēniem
III.vieta
 
Emīlija Zēgnere
Emīlija Brežinska
Zane Spridzāne
Marta Emīlija Bite
Keita Dejus
Anita Petrovska
Roze Pakere
Patrīcija Vancāne
Markuss Silkalns
Artis Jansons
Kārlis Fricis Mikulāns
Oļegs Moisejenoks
Kristiāns Kalvāns
Adams Aleksandrs Soini
Armands Baņķis
Mikus Vasiļevskis
Mārtiņš Saulītis
Jēkabs Secis

Citi sasniegumi sportā ->>