Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola

 

gif

 

 

 

 

 

 

 

 

Aizvadītajā mēnesī mūsu skolas sportisti ar panākumiem piedalījās vairākās starpskolu sacensībās gan priekšpilsētā, gan Rīgas pilsētā.
Mūsu “Drošie un veiklie” (2.-5. klase) Latgales priekšpilsētas stafešu sacensībās izcīnīja 2.vietu.
Šī pati komanda Rīgas pilsētas stafešu sacensībās “Drošie un veiklie” arī izcīnīja 2.vietu.
Skolēni piedalījās arī Valsts sacensībās Dobelē.
6. – 7.klašu grupā basketbola starpskolu sacensībās Latgales priekšpilsētā gan zēnu, gan meiteņu komanda ieguva 2.vietu.  
Latgales priekšpilsētu un mūsu skolu šīs pašas komandas pārstāvēja Rīgas starpskolu sacensībās 6.-7. klašu grupā. Abas komandas – zēni un meitenes ieguva 4.vietu Rīgā.
Sacensības noritēja no 13.11. līdz 21.11.2017. 4.-5.klašu grupā basketbola starpskolu sacensībās Latgales priekšpilsētā arī izcīnīja 1.vietu un pārstāvēs mūsu priekšpilsētu un skolu Rīgas starpskolu sacensību finālā. Vēlam veiksmi!

gif Latvijas jaunatnes čempionāts badmintonā
 

 

Mūsu skolas 8. klases audzēknis

Mārtiņš Ķirkums

izcīnīja:
bronzas medaļu dubultspēlēs


gif Latgales priekšpilsētas starpskolu sacensības florbolā
6.-7.klašu meitenēm
II.vieta
6.-7.klašu zēniem
III.vieta
   
Emīlija Zēgnere
Emīlija Brežinska
Zane Spridzāne
Marta Emīlija Bite
Keita Dejus
Anita Petrovska
Roze Pakere
Patrīcija Vancāne
Markuss Silkalns
Artis Jansons
Kārlis Fricis Mikulāns
Oļegs Moisejenoks
Kristiāns Kalvāns
Adams Aleksandrs Soini
Armands Baņķis
Mikus Vasiļevskis
Mārtiņš Saulītis
Jēkabs Secis

 
gif  Basketbols meitenēm  

Latgales priekšpilsētas starpskolu

sacensībās basketbolā
6.-7.klašu grupā meitenēm

II. vieta

 Rīgas pilsētas starpskolu

finātsacensībās basketbolā
4.-5.klašu grupā meitenēm

III. vieta

   
EMĪLIJA BREŽINSKA
EMĪLIJA ZĒGNERE
MARTA     EMĪLIJA BITE
PATRĪCIJA VANCĀNE
ZANE SPRIDZĀNE
ALISE GRASE
EMĪLIJA SKUDRA
 
EMĪLIJA SKUDRA
LĪGA BRIEDE
ALISE PEIČA
ESTERE TĪRONE
LIENE CINĪTE
AUSTRA KRONE
PATRĪCIJA VANCĀNE

gif Basketbols

Latgales priekšpilsētas starpskolu sacensības basketbolā
zēnu un meiteņu komandas izcīnīja 1. vietu
 

Meiteņu komandā:

PATRĪCIJA VANCĀNE
LĪGA BRIEDE
EMĪLIJA SKUDRA
AUSTRA KRONE
LIENE CINĪTE
ALISE PEIČA
ESTERE TĪRONE

Zēnu komandā:

EDŽUS BREŽINSKIS
ERNESTS BERNOTS
GĻEBS DIMITRIJEVS
LINARDS ZVEJNIEKS
EMĪLS VECVAGARS
ANDRIS VEIPS
NIKOLAJS MAKARČUKS
RAITIS ŠPELS
RONALDS GULBIS
EMĪLS KRISTOFERS PLŪME


 

gif Sporto visa klase

Projekts "Sporto visa klase"

atklāšanas pasākums Valmierā.

3.a klase ar olimpieti, aizsardzības ministru un

mūsu klases patronu Raimondu Begmani.

 

 

gif Florbols meitenēm

Latgales priekšpilsētas Rīgas starpskolu finālsacensībās
8. - 9.klašu grupā

florbolā meitenē

II.vieta

  Rita Avruseviča
Džeina Dombrava
Rita Leimane
Marta Ratniece
Marija Terēze Dzierkale
Elīna Kjapsņa
Rūta Anna Laģe
Dajana Čubreviča
Enija Tīrone
Elfa Laura Sadovska

 

gif Latgales priekšpilsētas starpskolu sacensības florbolā
8.-9.klašu meitenēm
I.vieta
8.-9.klašu zēniem
II.vieta

 
Rita Avruseviča
Džeina Dombrava
Rita Leimane
Marta Ratniece
Marija Terēze Dzierkale
Elīna Kjapsņa
Rūta Anna Laģe
Dajana Čubreviča
Enija Tīrone
Elfa Laura Sadovska
Emīls Ginters
Jānis Klāvs Eglītis
Gatis Kiršteins
Krists Brutāns
Kristers Ūdris
Kristiāns Jānis Rinkevičs
Klāvs Kalniņš
Dairis Zemītis
Niks Raciborskis

 


 

gif Basketbols meitenēm

Latgales priekšpilsētas starpskolu finālsacensībās
8. - 9.klašu grupā

basketbolā meitenē

II.vieta

 

Elfa Sadovska
Ieva Smiltāne
Marija Dzierkalne
Anna Gutberga
Elīna Kjapsņja
Emīlija Ratkusa
Justīne Rudzīte
Dajana Čubreviča
Luīze Pizāne
Marta Ratniece
Džeina Domtrova

 

gif Basketbols zēniem

Rīgas starpskolu finālsacensībās
4. - 5.klašu grupā

basketbolā zēniem

IV.vieta

 

Latgales priekšpilsētas starpskolu finālsacensībās
4. - 5.klašu grupā

basketbolā zēniem

I.vieta

II.vieta - 25.vidusskola

III.vieta - Pļavnieku pamatskola

Edžus Brežinskis
Ernests Bernots
Jāzeps Kudrjavcevs
Gļebs Dmitrijevs
Kārlis Romāns
Krišjānis Ratnieks
Linards Zvejnieks
Mārcis Dzintars
Krists Lejnieks
Emīls Vecvagars
Ronalds Gulbis
Emīls Vecvagars

 

gif Latvijas jaunatnes čempionāts badmintonā

Bērnu un jauniešu centra „Daugmale”

interešu izglītības badmintona pulciņa dalībnieks

Mārtiņš Ķirkums

 Latvijas jaunatnes čempionātā badmintonā

(U17 grupā) zēnu dubultspēlēs izcīnīja

III.vieta


gif  Stafetes "Drošie un veiklie"

Latgales priekšpilsētas starpskolu

sacensībās stafetes “Drošie un veiklie”
4.-5.klašu grupā

 

I.vieta

 Rīgas pilsētas starpskolu

finātsacensībās “Drošie un veiklie”
4.-5.klašu grupā

 

III.vieta

   

 

  Anete Meijere
Zane Spridzāne
Emīlija Zēgnere
Keita Dejus
Alise Peiča
Marta Bite
Mārtiņš Saulītis
Edžus Brežinskis
Ernests Bernots
Reinis Saliņš
Markss Ulinskis
Mārcis Dzintars

gif  Basketbols meitenēm
   

Latgales priekšpilsētas starpskolu sacensībās
6.-7.klašu grupā basketbolā meitenēm

II.vieta

 

 Emīlija Brežinska
Linda Briede
Nora Visocka
Alise Grase

Vita Volbeta
Elizabete Rikviele
Tīna Tomsone

 
     
gif  Basketbols zēniem

Latgales priekšpilsētas starpskolu sacensībās
6.-7.klašu grupā basketbolā zēniem

II.vieta

Mārtiņš Usītis
Artis Jansons
Ņikita Larionovs
Aleksis Gaidomovičš

Reinis Ozoliņš
Valters Veilands
Oskars Liepkalns

 

Liels paldies basketbola spēļu trenerim – Kārlim Romānam!  

gif  Starptautiskās vieglatlētikas sacensības "Rīgas kausi"

Dalība stafetēs 4 x 200 m distancē

Komandā:

Luīze Pizāne

Agija Mežjāne

Krists Brutāns

Dāvids Krūze

II.vieta


gif  Olimpiskās stafetes

Latgales priekšpilsētas olimpiskās stafetes
6.-7.klašu grupā

II.vieta

Latgales priekšpilsētas olimpiskās stafetes
8.-9.klašu grupā

I.vieta

 

 

Rīgas pilsētas starpskolu finālsacensībās
8.-9.klašu grupā

II.vieta

Georgs Krops

Daniels Krūze

Reino Bērziņš

Gatis Kristeins

Krists Brutāns

 Elfa Sadovska

Diāna Cuprova

Daniela Slimbaha

Dajana Čubreviča

Marija Dzierkale


gif  III. vieta Latvijas čempionātā galda hokejā

Apsveicam 3.a klases skolnieku

 Reini Rihardu Liepiņu

 par iegūto

 3.vietu

Latvijas čempionātā galda hokejā junioru grupā


gif  Latgales priekšpilsētas finālsacensības florbolā

4. un 5. klašu grupā meitenēm


III. vieta

8. un 9. klašu grupā meitenēm


II. vieta


gif III. vieta basketbolā

Latgales priekšpilsētas starpskolu finālsacensībās basketbolā


8.-9.klašu grupā meitenēm

 


III. vieta


gif III. vieta basketbolā

 

Latgales priekšpilsētas starpskolu finālsacensībās basketbolā
4.-5.klašu grupā meitenēm


III. vieta

Nora Visocka
Emīlija Brežinska
Linda Briede
Emīlija Zēgnere
Alise Grase
Zane Spridzāne
Monta Bite


gif Stafetes "Drošie un veiklie"

Latgales priekšpilsētas stapskolu sacensībās stafetes

„Drošie un veiklie" 4.-5.klašu grupā

II. vieta

Rīgas starpskolu finālsacensībās stafetēs

„Drošie un veiklie”4.-5.klašu grupā

I. vieta
 Sveicam Rīgas čempionus – drošākos un veiklākos pilsētā!