Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola

gif Konkurss “Nezūdošās vērtības. ARHITEKTŪRA”

Apsveicam!
O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas organizētā
bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa- izstādes
“Nezūdošās vērtības. ARHITEKTŪRA” rezultāti.

Paldies visiem konkursa dalībniekiem un pedagogiem- Ķekavas Mākslas skolai, Baldones Mākslas skolai, Jūrmalas Mākslas skolai, Salaspils Mūzikas un mākslas skolai, Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolai, Gulbenes Mākslas skolai, Tukuma Mākslas skolai, L. Rancānes Makašānu amatu vidusskolai par atsaucību un brīnišķīgajiem, interesantajiem, iedvesmojošajiem  darbiem. 🎨
 4. maijam- Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītajā konkursā

“Nezūdošās vērtības. ARHITEKTŪRA” piedalījās vairāk nekā 180 autoru darbi un tika izveidota lieliska izstāde.
Darbus vērtēja O. Kalpaka RTDP izveidota vērtēšanas komisija.

Ir piešķirtas galvenās balvas, I, II, III vietas diplomi un medaļas, atzinības raksti un pateicības, NBS štāba bataljona speciālās balvas (skatīt vērtēšanas protokolu).


Rezultāti pieejami ŠEIT :

 1.-3. klašu grupa    4.-6. klašu grupa  7.-9. klašu grupa    10.-12. klašu grupa   

Nezūdošās vērtības. ARHITEKTŪRA" Apbalvošana

 

Citi sasniegumi mākslā ->>


 

gif Labdarības akcija – ziedojumi “Drosmes kastei”

Mūsu skolā ir izveidota skaista ikgadēja tradīcija, kas tiek rīkota Latvijas valsts svētku mēnesī, novembrī, proti - Mārtiņdienas labdarības tirdziņš, kura ietvaros skolēni pārdod pašu gatavotus kārumus. Ietirgoto naudiņu klases katru gadu ziedo kādam labdarības mērķim. Šajā mācību gadā skolēnu pašpārvalde ierosināja piedalīties akcijā “Drosmes kastes”, kas  tiek organizēta Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) pacientu pieredzes uzlabošanai. No “Drosmes kastes”, atrodoties slimnīcā, katrs bērns vai pusaudzis pēc izmeklējuma vai manipulācijas var izvēlēties sev tīkamu rotaļlietu. Tādēļ arī mūsu skolas klases atbilstoši šai iniciatīvai par saziedotajiem līdzekļiem iegādājās mīkstās rotaļlietas, prāta spēles, rakstāmpiederumus, lellītes u.c.

1.decembrī skolas direktore Alla Štolcere, pedagoģiskā kolektīva un skolēnu pašpārvaldes pārstāvji nogādāja saziedotos priekšmetus Bērnu slimnīcai.

Paldies par ieguldīto mīlestību un sirds siltumu, par atsaucību un iesaistīšanos. Paldies gan bērniem, gan bērnu vecākiem, klašu audzinātājiem, kā arī direktores vietniecei, skolēnu pašpārvaldes koordinatorei Aijai Sautiņai.


Save
Sīkfailu lietotāja preferences
Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja noraidīsiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Piekrist
Nepiekrist
Read more
cookie2022
html
Accept
Decline