Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola

 

gif Angļu valodas olimpiāde


 

Apsveicam

 7.b klases skolnieci Katrīnu Dolnieci

  ar iegūto atzinību

 2022.gada atklātajā angļu valodas olimpiādē

7.klašu grupā.

 

 4.a klases skolnieci Elzu Rasumu

   ar iegūto 3.vietu

 Rīgas valstspilsētas angļu valodas olimpiādē

 4. klašu grupā.

 

 Paldies skolotajām Sandrai Šlosbergai un Mudītei Kalniņai.


gif Farmācijas muzejs


 

8.a klases skolēni

ar sk.Vinetu un sk.Dainu

apmeklēja Farmācijas muzeju.

Piedalījāmies interesantā nodarbībā, uzzinot gan par aptieku, farmācijas vēsturi Latvijā,

gan veidojot auduma apdrukas darbiņus meistarklasē.

Šī mācību ekskursija notika sadarbībā ar muzeju,

jo skolas bijušie absolventi bija piedalījušies izstādē '' Indīgie augi".

 

Paldies muzejam par atsaucību un sadarbību!


gif Konkurss angļu valodā "NATURE"

 

Apsveicam

Rīgas skolu 4.klašu daiļrunātāju konkursa angļu valodā "NATURE" laureātus!

Luīze Tautiete- 1.vieta
Emīlija Rudoviča- atzinība
Elza Rasuma- pateicība

  Paldies skolotājai Mudītei Kalniņai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

gif Šahs

 

Apsveicam

5.A klases skolēnu

Frenku Tavaru

ar iegūto 2. vietu

Lieldienu ātrā šaha turnīrā Panevežă


gif   Rīgas valstspilsētas latviešu valodas un literatūras 48.olimpiāde

Lepojamies un apsveicam

9.a klases skolnieci Luīzi Martu Poli un

9.b klases skolnieci Alīnu Mariku Gulbi

par iegūto 3. vietu

Rīgas valstspilsētas latviešu valodas un literatūras 48.olimpiādē.


Paldies skolotājām Aijai Liepai un Lijai Vērzemniecei


gif   Valsts vēstures olimpiāde

Apsveicam un lepojamies ar mūsu
9.b klases skolnieci Solderu Krauzi par iegūto III. vietu;
9.a klases skolnieci Montu Kaufmani par iegūto Atzinību

valsts vēstures olimpiādē. 


Vissirsnīgākais paldies skolotājai Guntai Rinkai


gif   Rīgas pilsētas vēstures 28. olimpiāde

 

Apsveicam

Rīgas pilsētas vēstures 28. olimpiādes 2. posma

laureātus 9.klašu grupā!

 

1.vieta  Luīze Marta Pole
             Monta Kaufmane

 

2. vieta Alīna Marika Gulbe
             Soldera Krauze

 

Paldies skolotājai Guntai Rinkai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!


gif

Ar lepnumu un prieku sveicam

7.b klases skolnieces

Amēliju Bergeri un Kati Ēriku Albertu,

kas piedalījās un kļuva par laureātēm

Valsts prezidenta kancelejas rīkotajā konkursā,

kurā aicināja jauniešus iztēloties sevi

Valsts prezidenta amatā un sagatavot uzrunu

“Es – Latvijas nākotnes veidotājs”

Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienā.

 

gif

 

Sveicam 9.b klases skolnieci

Alīnu Mariku Gulbi

ar iegūto 3. vietu

bioloģijas valsts 44.olimpiādes novada posmā.


gif   Gudrs vēl gudrāks

Sveicam

6.c klases skolnieci

Dārtu Evi Voiceščuku

ar iegūto 2. vietu TV spēlē

"Gudrs un vēl gudrāks"

6. klašu grupā.


gif Latvijas skolu skolēnu šaha olimpiāde

  Sveicam

4.a klases skolēnu

Henriju Tavaru un

1.a klases skolēnu

Frenku Tavaru

ar iekļūšanu un veiksmīgu piedalīšanos

Latvijas skolu skolēnu šaha olimpiādes finālā!


gif Worldwide U8 Junior Chess

 

Sveicam

4.a klases skolēnu

Henriju Tavaru

un

1.a klases skolēnu

Frenku Tavaru

ar izcīnītajiem augstiem sasniegumiem šahā!

Frenks un Henrijs ir ieguvuši 4.sporta klasi šahā.

Frenks tika iekļauts U8 komandas sastāvā,

kur pārstāvēja Latviju pasaules mēroga online šaha turnīrā

"Worldwide U8 Junior Chess",

kopā ar komandu gūstot C grupā 1.vietu.


gif TIMSS 2019 pētījums

Mūsu skolas rezultāti TIMSS 2019 pētījumā
Dabaszinātnes Matemātika

Ar pētījuma ziņojumu varat iepazīties šeit: https://www.ipi.lu.lv/publikacijas-1/iea-timss/


gif    Erudītu konkurss - Meridian Trivia Competition

 

1. vieta  erudītu konkursā, pusfinālā, angļu valodā -

Meridian Trivia Competition.

Kalniņš Otto Jānis,

Krone Austra,

Pole Marta Luīze.

Apsveicam!

2. vieta  erudītu konkursā, finālā, angļu valodā -

Meridian Trivia Competition.

Kalniņš Otto Jānis,

Krone Austra,

Pole Marta Luīze.

Apsveicam!


gif Vēstures Valsts 26. olimpiāde

 

9. klases skolēni

Emīlija Zēgnere

un

Otto Jānis Kalniņš

piedalījās Vēstures Valsts 26. olimpiādē.

Apsveicam ar iegūto 3. vietu!

 


gif Bioloģijas Valsts 42. olimpiāde

 

 

9.a klases skolēns

Otto Jānis Kalniņš

piedalījās Bioloģijas Valsts 42. olimpiādē.

Apsveicam ar iegūto 3. vietu!


gif   Zinātnieku nakts

RTU inženierzinātņu vidusskolā 27.septembrī

'' Eiropas Zinātnieku nakts 2019''

ietvaros norisinājās intelektuāla sacensība starp dažādu skolu

( Rīgas Valsts 2.ģimn., Rīgas 3.ģimn., Mārupes Valsts ģimn., Āgenskalna Valsts ģimn., Rīgas Angļu ģimn.) 

8.-9.klašu komandām.

Skolēni pārbaudīja savu erudīciju,

domāšanas spējas 4 stacijās. 

O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas

8.a klases skolēnu komanda -A.Krone, A.Kamša, E.Stirāne, E.Balode, R.Liepiņš ieguva

2. vietu.

Sveicam!


gif   RĒĶINI GALVĀ


 

Miksike - ātrās rēķināšanas galvā trenēšanās un sacensību medijs.
2018./2019. m. g. 1.-3.klašu grupā piedalījās 462 dalībnieki.
3.A klases skolnieks

Kristaps Peizums

izcīnīja 6.vietu
Starptautiskā  projekta - Galvas rēķini  Latvijas  finālā.


gif Apsveicam 5.-9.klašu koristus ar iegūto I pakāpes diplomu!

 


gif   RĒĶINI GALVĀ

 

 

MIKSIKE- ātrās rēķināšanas galvā trenēšanās un sacensību medijs.

Lieliska iespēja interesanti trenēties saskaitīšanā, atņemšanā, reizināšanā un dalīšanā :-)


2017./2018. m.g. 1.-3.klašu grupā piedalījās 515 dalībnieku.
4.-6. klašu grupā - 830 dalībnieki. No katras grupas tikai 14 skolēni iekļuva Latvijas finālā.
Apsveicam 2.a klases skolēnu Kristapu Peizumu,
3.b klases skolēnu Edvardu Raienu Liepiņu un 6.a klases skolēnu Renāru Liepiņu ar iekļūšanu un veiksmīgu piedalīšanos starptautiskā projektā - Galvas rēķini Latvijas finālā.


gif   Gudrs vēl gudrāks

6.a klases skolniece

Austra Krone

kopā ar līdzjutējiem un sk. Vinetu

piedalījās Latvijas TV raidījuma:

"Gudrs vēl gudrāks'' ierakstā.

Apsveicam!


gif   Angļu valodas olimpiāde

angluval1 m angluval2 m

gif   Eksakto priekšmetu nedēļas pasākumi, konkurss

*Atzinība 5.a klases skolniecei A.Kronei par veiksmīgu piedalīšanos 3.atklātajā konkursā dabaszinībās.

* Noslēgusies eksakto priekšmetu nedēļa ( 1.03.-9.03.) ar daudzveidīgiem pasākumiem:

1.Dabas muzeja apmeklējumi

2. Annas Tehnopagrabu apmeklējums

3. Pēcpusdiena ar prof.A.Cibuli par matemātiskām rotaļām

4.Projekts par tēmu: " 2017.gada simboli" u.c.


gif   Apsveicam Ritu Avruseviču

 par iegūto III vietu Rīgas pilsētas bioloģijas 39. olimpiādē


gif 1. - 4. klašu koris konkursā "Tauriņu balsis 2016"

2016. gada 19. aprīlī, Pļavnieku pamatskolā notika Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu 2. - 4. klašu koru skate Latgales priekšpilsētā.

Oskara Kalpaka RTD pamatskolas 1. - 4. klašu koris konkursā “Tauriņu balsis 2016”

ieguva I pakāpes diplomu un iespēju maijā piedalīties lielkoncertā Rīgas gailis 2016,

Doma baznīcā. Paldies vecākiem, kuru bērni ņēma dalību


gif Konkurss angļu valodā "Meridian Trivia Competition"

Rīga International Meridian School organizēja konkursu angļu valodā "Meridian Trivia Competition", kur 7.-9. klašu skolēni no visas Rīgas varēja parādīt savas zināšanas par pasauli, sniedzot atbildes uz dažādiem jautājumiem par vēsturi, filmām, ģeogrāfiju, matemātiku, mākslu, mūziku u.c.

Konkursā piedalījās 16 Rīgas vispārizglītojošo skolu komandas.

Konkursa finālā piedalījās četras erudītākās komandas, kas cīnījās par pirmo vietu konkursā. Uzvarētāju komanda no Rīgas 49. vidusskolas pārspēja pārējās komandas izšķirošajos jautājumos un ieguva 1. vietu, O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola ieguva 2. vietu, Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola ieguva 3. vietu. Pamatskola "Rīdze" saņēma pateicību par dalību finālā.

Apsveicam mūsu skolas komandu!

Annija Tkačenko, 7.klase

Kārlis Grīnerts, 8.klase

Niklāvs Skuja, 9.klase


gif Apsveicam skolas 8. klašu angļu valodas olimpiādes uzvarētājus!

 I vieta - Anna Rūta Freidenfelde

II vieta - Mārcis Kirilka

III vieta - Nadīna Baumane

 


gif Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss "Rīgas zvirbulis"

 

 

 

6. novembrī notika Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa

“Rīgas zvirbulis” fināls,

kurā piedalījās 2.a klases skolniece

Asnate Taivāne

un 1.a klases skolnieks

Otto Viļums.

Mēs varam lepoties un apsveikt mūsu “zvirbuli”

Otto Viļumu ar iegūto 2. vietu pilsētā.

 


 

gif I pakāpes diploms 1.klašu tautas deju kolektīvam

Mūsu skolas 1.klašu tautas deju kolektīvs, gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, š.g. 11.aprīlī piedalījās Rīgas tautas deju kolektīvu atlases skatē. Dejojām izlozes deju „Juku, juku" (A.Melnalksnes horeogrāfija) un izvēles deju „Latviešu pāru deju svīta" (A.Melnalksnes horeogrāfija).

Mazie dejotāji godam nopelnīja I pakāpes diplomu

Tautas deju skolotāja Laura saka lielu paldies saviem mīļajiem dejotājiem, viņu vecākiem, pianistei sk.Anitai un sk. Edītei par skaistajām meiteņu bizēm.


 gif Grāmatu pavēlnieki

 

Televīzijas programmā OTV pārraidē „Grāmatu pavēlnieki"

mūsu skolas 3.a klases skolnieces:

Austra Krone, Māra Voitkāne, Anna Kamša, Evelīna Stirāne.

 


 

gif I pakāpes diploms 1.-4.klašu korim

1. - 4. klašu koris, gatavojoties koncertam „Rīgas gailis 2015", piedalījās skatē Latgales priekšpilsētā. Koris dziedāja divas daļas no Ilzes Arnes mesas un latviešu tautasdziesmu Emīla Melngaiļa apdarē „Kur ta' tu nu biji".

Par piedalīšanos skatē koris saņēma

I pakāpes diplomu un tiesības piedalīties koncertā

„Rīgas gailis 2015", kas notiks maijā


 

gif Starptautisks projekts – Rēķini galvā

 

Apsveicam 3.a klases skolnieku

Renāru Liepiņu

par iegūto 3. vietu 1.-3. klašu grupā

starptautiskā projektā – Rēķini galvā!

2015. gada Latvijas fināla sacensībās


 

gif Konkurss „Mana pasaka ceļo uz Torņakalnu”


 

Mūsu skolas skolēni piedalījās konkursā

„Mana pasaka ceļo uz Torņakalnu”.

1.aprīlī Bērnu un jauniešu centrā Altona

notika noslēguma pasākums,

kurā piedalījās visu iesūtīto darbu autori – kopskaitā 130

 5.b klases skolniece Linda Briede ieguva I pakāpes diplomu


5.b klases skolniece Paula Kūdriņa ieguva II pakāpes diplomu

 


gif   Apsveicam Evu Elīzu Kudiņu

  ar II vietu atklātajā olimpiādē angļu valodā


 

gif   Sveicam skolas 6. klašu angļu

valodas olimpiādes labākos:

 

 Tīnu Tomsoni

Jēkabu Blumbergu

Eduardu Verenkovu


 

gif   Sveicam skolas krievu valodas

olimpiādes uzvarētājus:

 

                  

II vieta

 

 

Diāna Cuprova

Viktorija Ždanoviča

Adrija Maļinovska

 
       
 

III vieta

 

 

Nelli Andruškeviča

Evija Stikāne

Anastasija Sejāne

 

 


Save
Sīkfailu lietotāja preferences
Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja noraidīsiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Piekrist
Nepiekrist
Read more
cookie2022
html
Accept
Decline