Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola

     
 
 
 

Tautas deju kolektīvs “Atspolīte” Ziemssvētkos

 
 
 
 

 

Tautas deju kolektīvs “Atspolīte” 12.aprīlī dejoja Jaunjelgavas novada kultūras namā bērnu deju kolektīvu sadancī “Brālīts māsu dancot veda”

 
 
 
   
 
 
   
 

29.aprīļa vakarā “Arēnā Rīga” O.Kalpaka RTDP "Atspolīte" dunēja dejā savā pirmajā deju svētku lielkoncertā. Vienā ritmā, vienā elpā, vienā domā, vienā plūsmā ar 55 kolektīvu veselumu.


Kopības un svētku sajūta, kura veidojas esot "tur iekšā"- uz lielā deju laukuma vai Mežaparka Lielajā estrādē, izstāstīt nevar, tā ir jāpiedzīvo vismaz vienu reizi mūžā. Nu arī mūsējie to sajuta!


Tās ir emocijas, kuras dziļi, dziļi paliek dvēseles atmiņā un vēlas tikt piedzīvotas kādreiz atkal vēl, vai ne, mani draugi dziedātāji/dejotāji?


Paldies, sk. Laurai, ka tikai nieka trijos gados mūsu iesācēji ir izauguši līdz Laureātiem un drošā solī varēja veidot skaistus deju rakstus "Arēnā Rīga"!


Un paldies sk. Ilzei, Edītei, Unai un visiem tiem, kuri ļauj un palīdz "Atspolītei" būt!

 
  Vecāku vārdā, Astra Zaļkalne  
 
 
 

Lepojamies ar TDK “Atspolīte” lieliskiem rezultātiem deju skatē!

2017.gada 9.un 10.martā III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku lielkoncerta “Trejdeviņi gaismas tilti” Tautas deju kolektīvu skatē startēja divas O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas TDK “Atspolīte” grupas:

1.-2.kl. grupa, kura ieguva 1.pakāpi (ar 43,33 punktiem no 50) un

3.-4.kl. grupa, kura izcīnīja LAUREĀTA pakāpi (ar 45,50 punktiem no 50).

MALAČI!

Paldies kolektīva vadītājai skolotājai Laurai Krustiņai, koncertmeistarei Ilzei Ledauniecei par ieguldīto darbu! Paldies arī mūsu Ādamam – Kārlim Grīnertam, 9.a kl., par solo dejā “Ādamdeja”.

Paldies visiem dejotājiem par raito deju soli un sirsnīgajiem smaidiem skatē!

 
   
 
 
   
 

Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas tautas deju kolektīvs “Atspolīte” savu darbību sāka 2014. gadā. Mēs sākām 18, bet tagad jau esam 36 dejotāji pamatsastāvā un 16 rezervisti. Dejojam 2 vecumu grupās: 1.-2.kl. un 3.-4.kl. Mūsu vadītāja ir skolotāja Laura Krustiņa, kas dejojusi TDA “Lelde” un TDA “Līgo”.

2,5 gadu laikā esam dejojuši 17 koncertos skolā un Rīgas pilsētas svētkos. Esam piedalījušies 3 deju skatēs un esam iemācījušies 15 latviešu tautas dejas.

Kad dejojam, tad sirds priecājas un smaids pauž patieso prieku par kopā būšanu!

 
 
 
   gif I pakāpes diploms 1.klašu tautas deju kolektīvam  
 

 
 

 Mūsu skolas 1.klašu tautas deju kolektīvs, gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, š.g. 11.aprīlī piedalījās Rīgas tautas deju kolektīvu atlases skatē. Dejojām izlozes deju „Juku, juku" (A.Melnalksnes horeogrāfija) un izvēles deju „Latviešu pāru deju svīta" (A.Melnalksnes horeogrāfija).

 

Mazie dejotāji godam nopelnīja I pakāpes diplomu

 

Tautas deju skolotāja Laura saka lielu paldies saviem mīļajiem dejotājiem, viņu vecākiem, pianistei sk.Anitai un sk. Edītei par skaistajām meiteņu bizēm.

 
 

 

 
Save
Sīkfailu lietotāja preferences
Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja noraidīsiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Piekrist
Nepiekrist
Read more
cookie2022
html
Accept
Decline