Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola

Sīkdatņu politika

 

KAS IR SĪKDATNES UN KĀDIEM NOLŪKIEM MĒS TĀS IZMANTOJAM?

Kā vairums citu tīmekļa vietņu, mēs ierobežotos apmēros izmantojam sīkdatnes, lai padarītu vietnes lietošanu ērtāku un papildinātu to un mūsu produktus ar dažādām noderīgām iespējām, pielāgojot katra apmeklētāja individuālajām vajadzībām. Tāpat mēs lietojam arī standarta analītisko programmatūru, kas ļauj saprast, kā vietnes apmeklētāji to izmanto kopumā.

Ņemot vērā, ka mums ir šī iespēja vākt par jums tāda veida informāciju, mēs gribam pēc iespējas skaidrāk darīt zināmu, kā mēs vācam datus, kādus datus mēs vācam un, pats svarīgākais, ko mēs ar tiem iesākam. Mūsu mērķis ir piedāvāt jums, lietotāji, pēc iespējas pilnīgāku priekšstatu un lielāku kontroli.

Uzreiz gribam jums skaidri pateikt, ka sīkdatņu savākto informāciju nepārdodam; tāpat mēs to nenododam tālāk nevienam citam.

Tātad kas īsti ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels informācijas “gabaliņš”, kas noglabāts jūsu interneta pārlūkprogrammā (Explorer, Firefox, Safari, u.c.). Tā ļauj jūsu pārlūkprogrammai atcerēties zināmu informāciju par kādu tīmekļa vietni vai mājas lapu.

Šī sīkdatne sniedz mums noderīgu informāciju par mūsu vietnes apmeklētājiem, piemēram vai jūs tajā esat iegriezušies tikai vienu reizi, vai arī esat to apmeklējuši jau iepriekš. Arī cik ilgu laiku jūs esat pavadījuši mūsu tīmekļa vietnē un kurā no tās lapām jūs uzkavējāties visilgāk; tas mums ļauj aprēķināt vidējo vietnes apmeklējuma ilgumu. Tāpat kā jūs nonācāt mūsu tīmekļa vietnē ar meklētājprogrammas palīdzību vai sekojot kādai tiešai saitei.

 

KO DARĪT, JA MANĀ DATORĀ SĪKDATNES IR BLOĶĒTAS? ATBLOĶĒJIET TĀS!

Kamēr sīkdatnes ir bloķētas, tīmekļa vietne ierobežo tās izmantošanas iespējas un neļauj gūt maksimālo iespējamo labumu, reizēm pat vispār liedzot jums piedalīties zināmās aktivitātēs.

Ja jūs vēlaties atbloķēt sīkdatnes mūsu vai jebkurā citā tīmekļa vietnē, to iespējams izdarīt ar pārlūkprogrammas iestatījumu palīdzību. Varam jums ieteikt apmeklēt vietni www.aboutcookies.org, kura satur konkrētu informāciju par to, kā atbloķēt sīkdatnes visdažādākajās interneta pārlūkprogrammās.

 

MŪSU IZMANTOTĀS SĪKDATNES

Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam vairāku veida sīkdatnes; to uzdevumi ir sekojošie:

  • Nodrošināt optimālu vietnes funkcionalitāti, izsekojot jūsu aktivitātēm un pārliecinoties par to, ka jums redzamais saturs un dati ir personalizēti un pareizi;
  • Iegaumēt jūsu valodas izvēli, pārlūkošanas aktivitātes, izmantoto pārlūkprogrammu, ierīces tipuun pēdējā laika meklēšanas vēsturi.

Līdztekus sīkdatņu un tām radniecīgas tehnoloģijas izmantošanai augstāk aprakstītajos veidos, mēs varam arī atļaut konkrētām trešās puses kompānijām palīdzēt mums izvēlēties reklāmas, kas mūsu prāt varētu interesēt mūsu vietnes lietotājus, un vākt un izmantot citus datus, kas saistīti ar lietotāju aktivitātēm mūsu vietnēs un / vai pakalpojumos (piemēram, atļaut tām atlasīt reklāmas trešās puses pakalpojumu sniedzēju vietnēm). Šīs kompānijas var piegādāt reklāmas, kas arī var izvietot sīkdatnes un citādi izsekot lietotāja aktivitātēm. Sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet https://policies.google.com/technologies/ads

Save
Sīkfailu lietotāja preferences
Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja noraidīsiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Piekrist
Nepiekrist
Read more
cookie2022
html
Accept
Decline